Rozkład jazdy (tablice)

Komunikaty

Rozkład jazdy linii 11 Opinogóra-Ciechanów-Regimin

Rozkład jazdy linii 11 Opinogóra-Ciechanów-Regimin

2018-08-22

Bilety można nabywać u kierowców autobusów (jednorazowe), w punkcie sprzedaży biletów przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 14 oraz w siedzibie ZKM przy ul. Gostkowskiej 83.

Ceny biletów (strefa miejska i podmiejska) oraz katalog ulg przewozowych zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Ciechanów identyczny jak na całej sieci komunikacyjnej realizowanej przez ZKM w Ciechanowie.

 

Linia 11 Opinogóra Górna - Regimin
Dni robocze Rozkład ważny od: 2018-08-27
przystanek odjazdy
Zajezdnia ZKM 06:00 - - - - - -
Gostkowska - ZWiK 01 06:00 - - - - - -
Gostkowska - Cmentarz Kom. 01 06:01 - - - - - -
Gostkowska / Rycerska 01 06:02 - - - - - -
Gostkowska - Rondo 01 06:03 - - - - - -
Kraszewskiego / Kargoszyńska 01 06:04 - - - - - -
Opinogóra Górna Parking - 06:20 07:20 08:20 14:20 15:20 16:20
Opinogóra Górna I - 06:21 07:21 08:21 14:21 15:21 16:21
Zygmuntowo k.Opinogóry - 06:22 07:22 08:23 14:22 15:22 16:23
Elżbiecin Kolonia - 06:23 07:23 08:24 14:23 15:23 16:24
Elżbiecin 02 - - - - - - -
Władysławowo II - 06:26 07:26 08:28 14:26 15:26 16:28
Władysławowo pętla - 06:27 07:27 08:29 14:27 15:27 16:29
Władysławowo I - 06:28 07:28 08:30 14:28 15:28 16:30
Chrzanówek - 06:31 07:31 08:32 14:31 15:31 16:32
Centrum Handlowe Marcredo - 06:33 07:33 08:34 14:33 15:33 16:34
Pułtuska - FARBEX - 06:35 07:35 08:36 14:35 15:35 16:36
Miejski Zespół Szkół nr 1 - 06:37 07:37 08:38 14:37 15:37 16:38
Pułtuska / Zagumienna - 06:38 07:39 08:40 14:39 15:39 16:39
Nadfosna - 06:40 07:41 08:42 14:41 15:41 16:41
11 Pułku Ułanów Legionowych - 06:41 07:42 08:43 14:42 15:42 16:42
Plac Kościuszki - 06:42 07:43 08:44 14:43 15:43 16:43
3 Maja/Tatarska - 06:44 07:45 08:46 14:45 15:45 16:45
17 Stycznia - Gimnazjum - 06:45 07:46 08:48 14:46 15:46 16:47
17 Stycznia - TKKF - 06:46 07:47 08:49 14:47 15:47 16:48
17 Stycznia - LO 06:05 06:47 07:48 - 14:48 15:48 -
Sienkiwicza/17 Stycznia 06:07 06:49 07:50 - 14:50 15:50 -
Sienkiewicza / Wiosenna 06:09 06:51 07:52 - 14:52 15:52 -
Sienkiewicza - Zakł. Energ. 06:10 06:52 07:53 - 14:53 15:53 -
Grzybowo Skrzyżowanie 06:12 06:54 07:55 - 14:55 15:55 -
Grzybowo 06:13 06:55 07:56 - 14:56 15:56 -
Grzybowo Kolonia 06:14 06:57 07:58 - 14:58 15:58 -
Lekowo Kolonia 06:15 06:58 07:59 - 14:59 15:59 -
Lekowo 06:16 06:59 08:00 - 15:00 16:00 -
Regimin 06:19 07:01 08:02 - 15:02 16:02 -
Kraszewskiego - Biedronka 02 - - - 08:50 - - 16:49
Kraszewskiego / Kargoszyńska 02 - - - 08:51 - - 16:50
Gostkowska - Rondo 02 - - - 08:52 - - 16:51
Gostkowska / Rycerska 02 - - - 08:53 - - 16:52
Gostkowska - Cmentarz Kom. 02 - - - 08:54 - - 16:53
Gostkowska - ZWiK 02 - - - 08:55 - - 16:54
Zajezdnia ZKM 01 - - - 08:55 - - 16:54



Linia 11 Regimin - Opinogóra Górna
Dni robocze Rozkład ważny od: 2018-08-27
przystanek odjazdy
Zajezdnia ZKM 05:40 - - - 13:34 14:34 - -
Gostkowska - ZWiK 01 05:40 - - - 13:34 14:34 - -
Gostkowska - Cmentarz Kom. 01 05:41 - - - 13:35 14:35 - -
Gostkowska / Rycerska 01 05:42 - - - 13:36 14:36 - -
Gostkowska - Rondo 01 05:43 - - - 13:37 14:37 - -
Kraszewskiego / Kargoszyńska 01 05:44 - - - 13:38 14:38 - -
Regimin - 06:30 07:10 08:10 - - 15:10 16:20
Lekowo - 06:32 07:12 08:12 - - 15:12 16:22
Lekowo Kolonia - 06:33 07:13 08:13 - - 15:13 16:23
Grzybowo Kolonia - 06:34 07:14 08:14 - - 15:14 16:24
Grzybowo - 06:36 07:16 08:16 - - 15:16 16:26
Grzybowo Skrzyżowanie - 06:37 07:17 08:17 - - 15:17 16:27
Sienkiewicza - Zakł. Energ. - 06:40 07:20 08:20 - - 15:20 16:30
Sienkiewicza / Wiosenna - 06:41 07:22 08:21 - - 15:21 16:31
17 Stycznia/Sienkiewicza - 06:43 07:24 08:23 - - 15:23 16:33
17 Stycznia - BGŻ 05:45 06:45 07:26 08:25 13:40 14:40 15:25 -
17 Stycznia - Apteka 05:46 06:46 07:27 08:26 13:41 14:41 15:26 -
Tatarska/17 Stycznia 05:48 06:48 07:29 08:28 13:43 14:43 15:28 -
Tatarska/3 Maja 05:49 06:49 07:30 08:29 13:44 14:44 15:29 -
Plac Kościuszki 05:51 06:51 07:32 08:31 13:46 14:46 15:31 -
11 Pułku Ułanów Legionowych 05:52 06:52 07:33 08:33 13:48 14:48 15:33 -
Pułtuska / 11 Pułku UL 05:54 06:54 07:35 08:35 13:50 14:50 15:35 -
Pułtuska / Witosa 05:55 06:55 07:36 08:36 13:51 14:51 15:36 -
Miejski Zespół Szkół nr 1 05:57 06:57 07:38 08:38 13:53 14:53 15:38 -
Pułtuska - FARBEX 05:58 06:58 07:39 - 13:54 14:54 15:39 -
Centrum Handlowe Marcredo 06:00 07:01 07:42 - 13:56 14:56 15:42 -
Chrzanówek 06:03 07:03 07:44 - 13:59 14:59 15:44 -
Władysławowo I 06:05 07:05 07:46 - 14:01 15:01 15:46 -
Władysławowo pętla 06:06 07:06 07:47 - 14:02 15:02 15:47 -
Władysławowo II 06:08 07:08 07:49 - 14:04 15:04 15:49 -
Elżbiecin Kolonia 06:10 07:10 07:51 - 14:06 15:06 15:51 -
Zygmuntowo k.Opinogóry 06:11 07:11 07:52 - 14:07 15:07 15:52 -
Opinogóra Górna I 06:12 07:13 07:54 - 14:08 15:08 15:54 -
Opinogóra Górna Parking 06:14 07:14 07:55 - 14:10 15:10 15:55 -
Szpital 00 - - - 08:39 - - - -
Prymasa Tysiąclecia / Wojska Polskiego 01 - - - 08:41 - - - -
Kraszewskiego - Biedronka 02 - - - - - - - 16:35
Kraszewskiego / Kargoszyńska 02 - - - - - - - 16:36
Gostkowska - Rondo 02 - - - - - - - 16:37
Gostkowska / Rycerska 02 - - - - - - - 16:38
Gostkowska - Cmentarz Kom. - - - 08:44 - - - 16:39
Gostkowska - ZWiK - - - 08:45 - - - 16:40
Zajezdnia ZKM - - - 08:45 - - - 16:40
Powrót

OSTATNIO DODANE PRZETARGI

  • 2018-11-09 |

    Przetarg nieograniczony na zakup używanego autobusu ZKM/3/RW/2018

    CZYTAJ WIĘCEJ
  • 2018-10-19 |

    Przetarg nieograniczony na dostawę paliw w okresie od 01.01.2019 do 31.12.2019

    CZYTAJ WIĘCEJ
  • 2018-09-13 |

    Przetag nieograniczony na rozbudowę budynku warsztatowego

    CZYTAJ WIĘCEJ
  • 2018-06-15 |

    Przetarg nieograniczony na zakup używanego autobusu ZKM/1/RW/2018

    CZYTAJ WIĘCEJ
 ZOBACZ WSZYSTKIE

PARTNERZY

Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie Sp. z o.o.

ul. Gostkowska 83, 06-400 Ciechanów,

Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych w ZKM Sp. z o.o. w Ciechanowie Polityka Prywatności X